Tiny Trax

Çocukluk hayal gücü hayatınıza gelir, küçük yarışçılar vücudunuzun etrafında yükselir, tepeden zıplayarak ve yüzünüzden kıvrılan kıvrımlara doğru sürüklenir!

Çocukluk Hayatı Hayata Getirildi
Oyuncak arabalarınızın yerçekimine tamamen meydan vermesini veya gerçekliğin sınırlarının ötesine geçen çılgın pistlerde yarışmasını istediniz mi?

Sonra Tiny Trax‘i seveceksin!

Bağımlılık yapan Arcade Eğlence
Klasik slot-araba yarışı oyuncaklarından esinlenen Tiny Trax, yükselme göstergenizi yeniden şarj etmek için şerit değiştirme, takviye ve süper-pürüzsüz bir sürükleyici mekaniği ekleyerek, başparmaklarınızı sarmak için yepyeni bir beceri seti sunarak slot-araba deneyimini genişletiyor. Bir köşeyi aşarsanız arabanız bile pistin üzerine geri döner! : p

Arabanızı radyo kontrollü, duvarların arasına sıkıştırılmış, sualtıya daldıran, havai uçuran, ve buz mağaraları ve uzay istasyonlarında baş aşağı dönecek şekilde yönlendirin!

VR’nin Büyük Kullanımı
Tiny Trax, burnunuzu geçiren küçük arabalarla harekete geçiyor, tepeye atlıyor ve ayaklarınızın etrafında sürükleniyor!

Sizi çevreleyen sanal parçalar etrafında yarışmak harika bir şey.

Çevrimiçi Çok Oyunculu
AI’ya karşı yarışmak için altı araçtan veya tek yarışlarda veya turnuvalarda çevrimiçi olarak en fazla dört arkadaş arasından seçim yapın ve skor tablolarına yüksek puanlar verin!

Tiny Trax, size% 100 VR konfor süresi sağlayacak şekilde tasarlandı, böylece zamanlarınızı iyileştirmek için istediğiniz kadar yeniden oynatabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir