F1 2020’nin Yeni Zandvoort Pisti için Oynanış Videosu Yayınlandı

F1 serisinin merakla beklenen yeni oyunundan ilk görüntüler geldi. Geliştirici Codemasters, F1 2020‘nin oynanış videosuyla popüler yarış serisine ilk kez eklenecek olan Zandvoort pistine detaylı bir ilk bakış sunuyor.

Kuzey Hollanda eyaletinin kıyı bölgesinde yer alan Zandvoort, geleneksel tarzda bir yarış pisti. Pist, 2020’de Formula 1’e geri dönmeye hazırlanırken, F1 serisinin yeni oyununda da tüm detaylarıyla yerini alacak. F1 pistleri arasında benzersiz olan 18 derecelik eğimli virajı, sürücülerin rakiplerin arkasına sokularak sollama girişimlerine sahne olacak ve izleyenlerin adrenalinini yükseltecek.

Codemasters’ın F1 serisinin Oyun Yönetmeni Lee Mather, “Ekip, pisti her açıdan yeniden yaratmak için inanılmaz bir iş çıkardı. Uzun bir düzlüğe doğru ilerleyen eğimli son viraj, oyuncuların keyif alacağı bir şey olacak. Zandvoort, yükseklik değişimi, kör yokuşları ve zorlu fren noktalarıyla son derece teknik bir pist. Yoğun temposu, oyunculara dinlenmeleri için bir saniye bile vermiyor” şeklinde konuştu. F1 2020, 10 Temmuz’da PlayStation 4, Xbox One, Stadia ve PC için gelecek.

F1 2020 oynanış videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir