Ace Combat 7: Bilinmeyenler

Elit bir savaş pilotu olmanın ihtişamını keşfedin. Tamamen sürükleyici bir dünyada özgürce uçmanın coşkusunu yaşarken, taktik köpek dövüşü ile düşmanları alt ederek bir As pilotu olun.

En gelişmiş savaş uçaklarının kokpitine oyun oynayanlar, ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN, foto gerçekçi görseller, yoğun köpek dövüşü eylemleri, uçmak için çok sayıda otantik ve fütürist uçağı, sürükleyici, sürükleyici, en etkileyici hava muharebe deneyimini sunar. hikaye ve hatta sanal gerçeklik!

En yeni nesil oyun konsollarının gücünden yararlanan ACE COMBAT 7: SKIES UNKNOWN, grafik motorunun gelişimi ile oyuncuları etkileyecek. Güzelce işlenmiş bulutlarla dolu gökyüzü ve son derece ayrıntılı şehir manzaraları, benzersiz bir hız hissini arttırıyor ve franchise’ın 20 yıllık tarihinin en ilgi çekici hava savaşlarına sahne oluyor. ACE COMBAT 7: SKLER UNKNOWN, dizinin bilindiği ultra modern süper silahların ve zorlu düşmanların cephaneliğini sağlayacaktır. Kampanya modunda savaş becerilerini kanıtlamış olan aces, öfkeli çevrimiçi çok oyunculu savaşlar için köpek dövüş becerilerini çevrimiçi olarak alabilir.

PlayStation®4 oyuncuları, bu gerçekçi dünyaya, özellikle Sony PlayStation VR için özel olarak geliştirilen ayrıcalıklı özelliklerle daha da fazla dalmış olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir