Firewall Zero Hour

PlayStation®VR Aim Denetleyici, çekiminizin hızlı ve ölümcül bir şekilde hassas olmasını sağlamak için hassas hareket izleme, ergonomik tasarım ve derin sezgisel kontroller sunar. Firewall Zero Hour, PlayStation®VR Aim Controller ile birlikte sanal gerçeklik sayesinde stratejik atıcılara yeni bir gerçeklik seviyesi getiriyor.

Ekip çalışması, bu yoğun takım tabanlı atıcıda her şeydir – PlayStation VR kulaklığınızı takın, bir ekipman cephaneliği toplayın ve savaşmaya hazır olun.

12 deneyimli paralı asker arasından seçim yapın ve kendinizi yükseltilebilir silahlarla tanıştırın. Düşman bir ortamda değerli veriler elde etmek için görevlendirilmiş, saldırgan filo ile kilitlenir ve yüklenir mi? Yoksa savunan takımın ön cephesinde olursunuz, verilerin her hangi bir şekilde düşman ellerinden uzak tutulduğundan emin misiniz?

Güvenlik Duvarı Sıfır Saat, PS VR’nin tüm avantajlarından yararlanırken, her bir operasyona ilk olarak, savaş bölgesinin tam 360 derece görüşüyle ??başlıyor. 3D ses, düşmanın her hareketini duymanızı sağlarken, hareket özgürlüğü size taktik kararları hızlı bir şekilde yerine getirme yeteneği verir.

Savaş alanında daha keskin bir kenar ister misiniz? PlayStation VR hedef kontrol cihazının hassas takibinden yararlanın ve her çekime sahip olun.

Sekiz oyuncuya kadar dünya genelinde egzotik ve kilit yerlerde mücadele, dört iki takım birbirlerine karşı yüz yüze gidebilir. Yol boyunca hedeflere ve eleştirel istihbaratlara sahip olacaksınız – ama her zaman bir birim olarak hareket etmeyi unutmayın.

SALDIRI:

İşiniz Firewall erişim noktalarını atlamak, dizüstü bilgisayarı bulmak ve verileri elde etmek için hack’i başlatmaktır. Yaklaşımınızı akıllıca planlayın ve yolunuza çıkan düşmanları eleyin.

SAVUNMA:

Dizüstü bilgisayar verilerini her ne pahasına koruyun. Bulunduğunuz yeri güçlendirin, Güvenlik duvarı erişim noktalarını güvenceye alın ve düşmanınızı saldırıyı önleyecek ve verileri koruyacak boğucu noktalara zorlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir