DOOM VFR

Birinci şahıs atıcı türüne ve modern VR’ye öncülük eden stüdyosu olan id Software tarafından geliştirilen DOOM® VFR, seri aşkın hızlı tempolu, acımasız oyun hayranlarını sanal gerçekliğe taşıyor. Mars’taki UAC tesisine ve Cehennem’in derinliklerine dalın, çünkü yetenekleriniz yoğun mücadele ile test edilir.

Birinci şahıs atıcı türüne ve modern VR’ye öncülük eden stüdyosu olan id Software tarafından geliştirilen DOOM® VFR, seri aşkın hızlı tempolu, acımasız oyun hayranlarını sanal gerçekliğe taşıyor. Mars’taki UAC tesisine ve Cehennem’in derinliklerine dalın, çünkü yetenekleriniz yoğun mücadele ile test edilir. Mars tesisindeki şeytan istilasıyla mücadele etmek, düzeni korumak ve felakete yol açan başarısızlığı önlemek için UAC tarafından harekete geçirilen sibernetik bir kurtulan olarak oynayın. Doom‘un uçsuz bucaksız dünyasını tamamen yeni bir perspektiften keşfetmeye ve etkileşime geçmeye çalışırken, şeytani düşmanların ordusuna dökün.

UAC’nin Mars araştırma tesisindeki şeytani işgalinden kısa bir süre sonra, ölümünüze kadar bilinen en son insan kurtulan sizsiniz. Çok gizli bir UAC operasyonel acil durum protokolü altında, bilinciniz bir yapay beyin matrisine aktarılır. Belirlenen amacınız: operasyonel stabiliteyi geri kazanın ve iblislerin saldırısını durdurmak için gerekli her türlü aracı kullanın.

DOOM savaşını ve onun ikonik silahlarını ve şeytanlarını tamamen yeni bir bakış açısıyla deneyimleyin
UAC tesislerinde ve teleportasyon ve jet-strafe hareketini kullanarak cehennemde kesintisiz olarak hareket ederken DOOM evreniyle fiziksel olarak etkileşime geçin
Yeni UAC Martian araştırma tesisi bölgelerini keşfedin ve sibernetik UAC güvenlik hizmetinin benzersiz yeteneklerini keşfedin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir