The Witcher 3 Wild Hunt

KAYIP BİR GEÇMİŞ…

Beyaz Kurt geri dönüyor
Siz Rivia şehrinden Geralt’sınız. Çevrenizde bulunan Kuzey Krallıkları’ndaki kasabalar ve yerleşim yerleri, uyanır uyanmaz ardında kana boyadıkları yıkım bırakan, sadece Vahşi Av olarak bilinen, öteki dünyaya ait işgalci bir ordu tarafından yerle bir ediliyor.

Vahşi Av ile şiddetli bir mücadeleye hazırlanırken, karmaşık ve sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkaracak ve unutulmaz karakterlerle tanışacaksınız. Kuzey Krallıkları’nı keşfettikçe, her köyde, ormanda ve gölgede bulunan gizemleri gün yüzüne çıkaracaksınız.

KARANLIK YANSIMALAR…

Hearts of Stone
The Witcher 3: Wild Hunt için bu ilave hikâye görevinde ölümsüzlüğün gücüne sahip acımasız haydut kaptan Olgierd von Everec’i avlayın.

On saatten fazla yepyeni ilave içerik ile efsanevi Geralt of Rivia olarak dönüş yapın ve daha fazla unutulmaz karakterle, ürkütücü canavarla karşılaşın ve yürek parçalayıcı seçimler yapmak zorunda kalın.

Büyüleyici aşklar ve korkunç düşmanlar tehlikeli Northern Kingdoms’da sizi bekliyor: Tavernada romantizm mi yaşayacaksınız yoksa arenada ölüm mücadelesi mi vereceksiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir