PUBG New State Duyuruldu

PUBG Mobile‘ın yeni sürümü olarak karşımıza çıkacak “PUBG: New State” resmen duyuruldu. Geliştirici ekip, PUBG: New State’in benzersiz grafiklere sahip olacağını açıkladı.

PUBG New State Duyuruldu
PUBG New State Resimi

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamalara göre yeni mobil oyun, “PUBG: New State” olarak isimlendirilecek. Ayrıca bu oyun, daha önce de iddia edildiği gibi 2051 yılında geçecek. Bu da oyunda yeni nesil silahların, yepyeni araçların ve drone gibi yeni teknolojilerin bulunacağı anlamına geliyor. İşte tüm bu yenilikler, paylaşılan fragmanda da açıkça gösteriliyor.

PUGB: New State, yepyeni bir haritayla gelecek. Ayrıca bu oyun gerek oynanış mekaniği gerek grafikleriyle, benzersiz bir deneyim sunacak. Şirket, PUBG: New State’in grafiklerinin mobil cihazların sınırlarını zorlayacağını, oyunu oynarkense hayatta kalmanın en yeni yollarını deneyimleyeceklerini ifade ediyor. PUBG: New State’in temel mantığı yine aynı olacak. 100 farklı oyuncu bir haritaya inecek ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışacak. Yeni oyunla birlikte yalnızca yeni silah ve ekipmanlar, yeni araçlar ve yeni bir görünüm sunulmuş olacak.

PUBG: New State Tanıtım Videosu