Titanfall 2

SINIRLARA HOŞ GELDİN

Bir pilot olma yolun
Pilotlar en can alıcı silahların öncüleridirler: Herhangi bir savaş senaryosunda üstün yeteneklere sahiptir, savaş alanında şimşek gibi hızlıdır ve uzak mesafelerde bile ölümcüldürler. Onlardan biri olma şerefine nail olmak için ilk önce bir Militia rifleman olarak başlayıp rütbenizi artırmalısınız.

Düşman hatlarının arkasına gitmeli, hiç dâhil olmamanız gereken bir görevi tamamlamak için karşınıza çıkan tehlikeleri bertaraf etmelisiniz. Ama bu işte yalnız olmayacaksınız. Kendi tarafınızda kıdemli bir Vanguard sınıfı Titan bulunuyor, neredeyse tüm saldırılara karşı koyacak şekilde tasarlanmış bir zırhla birlikte ölümcül bir silah.

Pilot rütbesine ulaşınca, sizin ve yoldaşlarınızın korkutucu olmasını sağlayacak özel kabiliyetler Tactical’leri çağıracaksınız. Grapple, pulse blade ve holo pilot yetenekleri ve daha fazlasını zaten ölümcül olan cephaneliğinize ekleyerek durdurulması kolay olmayan bir güç hâline geleceksiniz. Ve tüm bunlar sizinle birlikte çarpışacak olan büyük bir Titan olmadan mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir