Call of Duty Infinite Warfare

NEREYE GİTTİYSEK SAVAŞ BİZİ TAKİP ETTİ

Dünyayı sarsan muharebeler
Geniş ölçekte çatışmaların, sinematik ve sürükleyici bir hikâye anlatımının öne çıktığı Call of Duty‘nin askeri köklerine geri dönün. İnsanların çatışması Güneş sistemimize sıçradı ve hayatı korumak için vahşi Settlement Defence Front‘a karşı sadece siz savaşabilirsiniz.

SDF’nin Dünya filosunu mahvettiği ve güçsüzleştirdiği sürpriz bir saldırı sonrasında devasa UNSA savaş gemisi Retribution’ın komuta eden Tier 1 Special Operations pilotu Yüzbaşı Reyes’in kontrol edin. Liderlik yapın ve inanılmaz ihtimallerle yüzleşin, acımasız ve kaçık bir düşmanı alt etmek size ve ekibinize bağlı.

Gezegenler arası muazzam çevrelere, yeni cephaneliğe, sıfır yer çekimi it dalaşlarına ve bir dizi yeni yeteneğe hazırlanın – bunun yanında eşli Zombi deneyimi ile heyecan verici yeni bir deneyime hazır olun.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Video oyunları tarihinin en beğenilen oyunlarından birine geri dönün – Call of Duty 4: Modern Warfare geri döndü, Yüksek Çözünürlükte yenilendi ve çeşitli görsel iyileştirmelere sahip.

İçinde ll Ghillied Up, Mile High Club ve Crew Expendable gibi hayranların beğenisini kazanmış görevlerde Capt. Price, Gaz ve Soap ile dünyanın çeşitli yerlerinde geçen ikonik senaryoyu yeniden yaşayın.

Ardından killstreak’lerin, XP’nin, Prestige ve özelleştirilebilir, klasik çok oyunculu modların yer aldığı Call of Duty’de oyunla özleşen çevrimiçi moddan ikonik çok oyunculu 10 haritada arkadaşlarınızla takım olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir