Oyun Senin İçin Mevcut Değil Hatası

Metin2 de yeni güncelleme ile birçok kişinin oyuna girişte Oyun Senin İçin Mevcut Değil hatası aldığı gündeme geldi. Bu hata giderek yaygınlaşınca Metin2 ekibi tarafından bir açıklama yapıldı. İşte yapılan ilk açıklama;

Oyun Senin İçin Mevcut Değil Hatası
Metin2

OYUN SENİN İÇİN MEVCUT DEĞİL

Sanırım bu hata hakkında sizleri biraz daha fazla bilgilendirmem gerekiyor.

Hata alıyor olmanızın genel sebepleri;

Hesabınız farklı kişiler tarafından kullanıldığında.
Aynı anda iki kişinin karaktere girmeye çalışmasında (farklı ip, farklı lokasyon)
VPN Kullandığınız zamanlarda
Sanal Makina Üzerinden Bağlantılar
Düzensiz Login İşlemleri
Bot hesapların eklenmesi
Hesabınızın çeşitli kişiler tarafından saldırıya uğraması
Çeşitli Hile Kullanımları
Bu hatanın asıl sebebi sistem sizi blokladığı içindir. Yukarıda bahsedilen şüpheli işlemler sonrasında sistem sizi blokluyor ve kötü niyetli kişilerin hesabınıza erişmesini engelliyor.

Yukarıda bahsedilenlerin çoğunlu hesap hareketlerinizde gözlendiği zaman bu hatayı alacaksınız.

Bu hatayı alanlar MUTLAKA TİCKET AÇARAK YARDIM TALEP ETMELDİRLER. Buradaki ince detay şudur; Hesaplar çıkar amaçlı kullanılmış, sistemi aldatmaya yönelik hareketler yapılmışsa hesaplarınıza geri dönüş yapmanıza izin verilmeyecektir.

Hesabınızı riske atmamak için, Sabırla ticketinize gelecek cevabı bekleyiniz ve ASLA İnternette görmüş olduğunuz çeşitli yöntemlerle bu engeli aşmaya çalışmayınız!!

Saygılarımızla.

Açıklamanın ardından oyuncular aynı sorunu almaya devam edince, tekrar bir açıklama yapıldı. İşte ikinci açıklama;

Tekrar Merhaba,

Oyun senin için mevcut değil uyarısı artık hayatımızın bir parçası, çoklu hesap kullananların artık buna alışması gerekiyor. Bu nedenle Bu hatalar arttı artık bir çözüm bulun, ben hiç bir şey yapmadım gibi nedenleri bizlere iletmenize gerek yok.

Bu konu işleyişini tekrar sizlere özetlemek istiyorum;

Bu uyarıyı hesabınızdan TÜRKİYE takımı hiç bir şekilde kaldıramaz ve silemez. Buna hiç bir şekilde yetkimiz yok.

Bu UYARININ incelenmesi sadece Almanya tarafından yapılmaktadır. Daha hızlı destek almak istiyorsanız, Gameforge.com üzerinden ingilizce olarak Destek alabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye takımınada ticket açabilirsiniz, bizde destek biletinizi oraya yönlendirebiliriz.

Tekrar hatırlatıyorum, bu hatayı alanlar lütfen internette bulduğu çeşitli düzeltme yöntemlerini denemesinler. Bu sayede sistemi kandırmış oluyorsunuz ve hesaplarınıza asla geri erişemeyebilirsiniz.

Saygılarımla.

Yapılan açıklamalar her ne kadar oyuncuları tatmin etmese de Metin2 ekibinden başka bir açıklama yapılmadı. Bu hatayı alanların tek yapmaları gereken hata görüntüsünü alıp ticket açmaları. Bunun haricinde oyuncular hesaplarını açmayı başaramazlar.