Metin2 Yeni Ticaret Sistemi

Kişisel premium dükkanınız geliyor

Metin2 Yeni Ticaret Sistemi
Metin2 Resimi

Şimdi ürünlerinizi  çevrimdışıyken bile otomatik olarak satın! Başlamak için sadece Metin2 mağazasından kişisel bir premium dükkana ihtiyacınız var. Etkinliklerde de gözlerinizi dört açın, belki burada yeni bir dükkan kapabilirsiniz.

Kişisel premium dükkan, buff olarak yalnızca sınırlı bir süre için mevcut. Etkin olduğu sürece, oynamaya devam etseniz bile, sunucu bakımı sırasında ve oyundan çıktığınızda dahi harika özelliklerinden yararlanırsınız. Dükkanınız yine açık kalır ve ürünleriniz mevcut olmaya devam eder!

Çarşıda ticaret gelişiyor

Köyler artık güvenli olmadığı için, üç krallık herkes için barışçıl bir ticaret sağlayacak bir anlaşmaya vardı. Artık dükkanlar sadece tarafsız bir bölgede açılabilir: Çarşıda.

Şu andan itibaren üç krallığın oyuncularının erişebileceği haritada tüm dükkanları bulabilirsiniz. “Çarşı” haritasında düello veya diğer PvP eylemleri mümkün değil ve canavarlar da yok. Bunun yerine tamamen ticarete odaklanabilirsiniz.

Ticaret de artık çok daha pratik: Yeni kişisel premium dükkanında ürün takasını kolaylaştırdık ve eski mağazalara yeni özellikler ekledik. Bunları da elbette yeni haritada kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizi ayrıca ticaretin yeni haritada gelişmesini sağlayacak YZK‘lar bekliyor: Demirci, Satıcı, Simyacı, Depocu, Işınlayıcı, Gaya tüccarı ve posta kutusu.