Yooka-Laylee

KULAĞINIZA GÜZEL GELECEK

Hayvan sihri


İki tuhaf yeni kahraman, beş büyük güzel dünya, onlarca ilginç karakter, tonlarca parlak toplanabilir ve devasa bir gaz çıkarma balonu…? Klasik platform macera oyunlarının ustaca şekil verildiği bir açık dünya platform oyunu olan Yooka-Laylee, hem çılgın hem de harika.

Yooka’nın (yeşil olan) ve Laylee’nin (büyük burna sahip esprili yarasa) kontrolünü ele alın ve dil kamçısı, sonar ışını, zıplama, uçma, kırbaçlama ve sert vuruş gibi yetenekleri, acayip yaratıklarla ve ezici şeflerle dolu rengarenk oyun alanlarında kullanın.

Çevrenizdeki dünyaların kilitlerini açıp genişletmek için bulabildiğiniz tüm Pagy’leri toplayın, ardından tüm dünyaların kitaplarını absorbe edip onlardan kâr etmek için dönüştürmek gibi şeytani bir plana sahip ürkütücü Capital B üzerinde tüm Pagy büyülerini kullanarak onlara engel olun.

Maden arabası mücadeleleri, retro tarz Arcade oyunları, sınav şovları, eşli modu ve sekizden fazla benzersiz çok oyunculu oyunlarla Yooka-Laylee, kendini uzun süre oynayacak bir yapıya sahip olarak geçmişten günümüze PlayStation 4 için güncellendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir