LEGO Worlds

BENZERSİZ DÜNYALAR İNŞA EDİN VE KEŞFEDİN

Birlikte oynayın
Sistemsel bir şekilde tamamen LEGO tuğlalarından oluşan benzersiz bir dünyaya adım atın ve bu dünyada kendi izinizi bırakacak yaratıcılığınızı kullanın.

LEGO Worlds sizi keşfedilmemiş şeyleri keşfetmeye ve dilediğiniz gibi şekillendirmeye davet ediyor. Bir arkadaşınızla ya da kendi başınıza çalışarak etrafınızdaki bölgeleri istediğiniz gibi değiştirin, tuğlaları şekillendirerek ya da yenilerini ekleyerek kendi bölgelerinizi oluşturun, binalar gibi yapıları ekleyin veya devasa LEGO dağ zirvenizi oluşturun.

Yaşayan bir LEGO eko sistemi oluşturan ve sizinle etkileşime geçebilen bir çevrede özelleştirilebilir karakterlerle ve ayılar, ejderhalar gibi yaratıklarla yeni oluşturduğunuz dünyaya hayat verin.

Daha fazlasını keşfetmeye hazır olduğunuzda, motosikletler ve helikopterler gibi araçları yaparak daha fazla bölgeyi keşfedin ve tüm dünyada bulunan gizli hazineleri arayın.

Bir arkadaşınızla dünyaları paylaşın ve birlikte keşfe çıkın ya da alternatif olarak dünyalarını ziyaret edin ve çıktıkları keşif yolculuklarında onlara yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir