Ödüllü League of Legends Turnuvası

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu tarafından düzenlenen LoL turnuvasının başvuruları başladı.

Ödüllü League of Legends Turnuvası
Ödüllü League of Legends Turnuvası

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni offline League of Legends turnuvasını duyurdu. Üstelik turnuvaya katılan her oyuncuyu da bir ödül bekliyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi Elektronik Sporlar Topluluğu tarafından düzenlenen Solo Q turnuvası, oyuncuların kendi yeteneklerini göstermelerine imkân tanıyacak. Oyuncular, League of Legends‘ın vadisinde 1’e 1 oynayacakları maçlarla kendilerini gösterecek.

Ödüllü League of Legends Turnuvası
League of Legends Turnuvası Ödülleri

Karşılaşmalar sonucunda ilk 8 arasına girmeyi başaran oyuncularaysa birer adet bisiklet verilecek. Bunun yanı sıra turnuvaya katılan her bir katılımcıya dijital katılım belgesi verilecek ve Gaziantep Futbol Kulübü forması hediye olarak verilecek. Gaziantep Solo Q Turnuvası‘na başvurmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Turnuvaya başvuru yaptıktan sonra en geç 28 Kasım 23.59’a kadar turnuvanın yapılacağı internet kafeye giderek kaydınızı onaylatmanız gerekiyor. Son olarak turnuvaya 16 yaşından küçükler katılamayacaklar. Turnuvanın fikstürü 29 Kasım tarihinde açıklanacak.