TPS Oyunu Rogue Agents, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Midnight Games tarafından geliştirilen Rogue Agents isimli mobil oyun, iOS ve Android platformları için yayınlandı. Üçüncü şahıs nişancı türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan Rogue Agents, sunduğu eğlenceli parkurlar ve bu parkurlardaki yapabildiğiniz akrobatik hareketlerle dikkat çekiyor.

TPS Oyunu Rogue Agents Resmi

An itibarıyla Google Play Store ya da App Store üzerinden erişebileceğiniz Rogue Agents, temelde bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Gerek grafikleri gerekse oynanış mekanikleriyle kendisine beklentileri karşılayan oyuna oyuna ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Rogue Agents’ta 3 farklı mod bulunuyor
Rogue Agents oyununda 3 farklı moddan istediğinizi deneyimleyebiliyorsunuz. Bu modlar sırasıyla Free for All, Team Deathmatch, ve Capture Point olarak isimlendiriliyor. Free for All modu rastgele karşılaşmalar bulurken Team Deathmatch ise takımınızla rakiplerinizi alt etmenizin yolunu açıyor. Ancak tam anlamıyla parkurların keyfini süreceğiniz bir oyun modu şimdilik bulunmuyor. Ayrıca hayatta kalma modu da şu an için yok. Rogue Agents, Android sürümü 4.4 ve üzeri, iOS sürümü ise 10.0 ve sonrası olan tüm akıllı telefonlarda oynanabiliyor.

Diğer mobil oyun konularımıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir