VALORANT’a Gelecek Yeni Harita Gösterildi

VALORANT, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda oyuna gelecek 5. haritayı gösterdi. Beşinci haritanın karlı bir bölgede yer alan Icebox isimli harita olacağı açıklandı.

VALORANT'a Gelecek Yeni Harita Gösterildi
VALORANT’a Gelecek Yeni Harita Görseli

Kısa süre önce paylaşılan tweette VALORANT‘a gelecek yeni haritanın Icebox isimli bir harita olacağı açıklandı. Karlı bir atmosfere sahip olacak harita, videodan görebildiğimiz kadarıyla buzullarda bir liman üzerinde oyuncuların 5’e 5 kapışacakları bir yer olacak. Harita, VALORANT’ın 5. haritası olacak.

Videoda yer alan detaylardan gördüğümüz kadarıyla Icebox, Split‘te gördüğümüz halatların da kullanıma gireceği bir harita olacak. Böylece yeni harita daha değişik taktiklerin uygulanmasına izin verecek bir yapıya sahip olacak. Bu da oyunun rekabetçiliğini bir nebze daha artıracak.

VALORANT’a geleceği açıklanan Icebox haritası, 13 Ekim günü yayınlanacak 1. Bölüm 3. Kısım’la birlikte oyunculara sunulacak. Yayınlanacak 3. Kısım’la birlikte rekabetçi sistemde yaşanan seviye sorunu da ortadan kalkacak ve oyuncular, kendilerinden 6 seviye yüksekte bulunan oyuncularla aynı rekabetçi maçta yer almayacak.