Ubisoft, 3 Oyunu Ücretsiz Hale Getirdi

Ubisoft, Rayman Legends, Child of Light ve Assassin’s Creed II için yeni bir kampanya daha başlattı. Bu üç oyun Ubisoft tarafından kısa süreli ücretsiz olarak sunuldu.

Rayman Legends

Rayman Legends, sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bir platform oyunu. Gerek grafikleri gerekse müzikleriyle sizi bağlayacak bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınıza eminiz. Oyunun daha da etkileyici olan yanı ise düşük sistem gereksinimlerine sahip oluşu ve yüksek bir indirme boyutu gerektirmemesi.

Child of Light

2014 yılında piyasaya sürülen Child of Light oyunu da tıpkı Rayman Legends gibi bir platform oyunu. Ancak bu oyun, Rayman Legends’ın renkli yapısından biraz uzak. Elbette bu demek olmuyor ki Child of Light eğlenceli bir oyun değil.

Oyunda Aurora isimli bir karakterin hikayesine eşlik edeceğiz. Aurora; Ay, Güneş ve kendi krallığının yanı sıra ailesini kurtarmak için gizemlerle dolu bir maceranın içerisine atılacak. Bizler de oyun boyunca Aurora‘ya yardım edeceğiz ve karakterimizi amacına ulaştırmaya çalışacağız.

Assassin’s Creed II

Assassin’s Creed II oyununda İtalya’ya gideceğiz. Assassin’s Creed serisindeki belki de en sevilen karakter olan Ezio‘nun hikayesine eşlik edeceğimiz oyunda, etkileyici olaylar dizisinin içerisine girecek ve hikayeyi tamamlamaya çalışacağız.

Oyunları ücretsiz oynamak için yapmanız gerekenler:

Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açın.

Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra Rayman Legends için burada, Child of Light için burada ve Assassin’s Creed II için de burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfalarına erişin.

Yönlendirildiğiniz sayfalarda “PC” yazan bir butonun olduğunu göreceksiniz. Bu butona her oyun için ayrı ayrı tıklayın.
Kısa bir süre bekleyin. Bu bekleyişin ardından karşınıza, “Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi.” yazan bir uyarı çıkacak. Her üç oyun için de aynı işlemleri mutlaka tekrarlayın.
Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için “Uplay” isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bulunduğunuz sayfada zaten Uplay’i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay’i indirin ve hesabınıza giriş yapın.
Uplay’de bulunan kütüphaneyi kullanarak ücretsiz olarak sunulan oyunlardan dilediğinizi indirin ve oynamaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir