Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games’in uzun zamandır devam eden haftalık ücretsiz oyunlar serisinde bu haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Steam Fiyatı 31 TL olan ABZU isimli oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Steam fiyatı 31 TL olan ABZU, bir su altı dalış oyunu. Büyülü okyanusların derinliklerine dalacağınız bu oyunda robotik bir karaktere hayat veriyorsunuz ve su altındaki maceralara katılıyorsunuz. Oyundaki amacınız, okyanus diplerinde bulunan çöpleri toplamak ve buradaki yaşamın doğal dengesini koruyabilmek.

Bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gereken ilk işlem kendinize bir Epic Games hesabı edinmek. Eğer daha önceden oluşturduğunuz bir hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabileceğiniz gibi kaydolmak içinse manuel olarak bilgilerinizi girebilir veya Facebook, Google, Nintendo, PlayStation ya da Xbox hesabınızı kullanabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonraysa Epic Games‘in ana sayfasına erişmeniz gerekiyor ki zaten sistem, sizi doğrudan Epic Games’in ana sayfasına yönlendirecektir.

Ana sayfada yer alan “Ücretsiz” yazılı butona tıkladığınızdaysa Epic Games’in bu hafta ücretsiz verdiği oyunları göreceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada “ABZU”yu tıklayarak oyunun sayfasına erişim sağlayın.
Karşınıza çıkan sayfada yer alan “Al” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonraysa karşınıza bir sipariş ekranı çıkacak.
Sipariş ekranında yer alan “Sipariş Ver” butonuna tıkladığınızdaysa ABZU, ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize eklenmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir