Metro 2033 Redux Ücretsiz Oldu

Epic Games, verdiği ücretsiz oyunlarla birlikte oyuncuların gönlüne taht kurmuş durumda. Bu haftaki ücretsiz oyunsa 9 yıl önce çıkmış efsane oyun Metro 2033 oldu.

Verdiği ücretsiz oyunlarla birlikte birçok oyuncunun gönlüne taht kuran Epic Games, efsane olan Metro 2033 oyununu ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunacak.

Metro 2033‘e ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gereken ilk işlem kendinize bir Epic Games hesabı edinmek. Daha önceden oluşturduğunuz bir hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabilirsiniz. Hesabınız yoksa manuel olarak bilgilerinizi girebilir ya da Facebook, Google, Nintendo, PlayStation ya da Xbox hesabınızı kullanabilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra Epic Games‘in ana sayfasına erişmeniz gerekiyor ki zaten sistem, sizi doğrudan Epic Games’in ana sayfasına yönlendirecektir. Bunun ardından Metro 2033’ün sayfasına geçin.

Karşınıza çıkan sayfada yer alan “Al” düğmesini göreceksiniz. Bu düğmeye tıkladıktan sonraysa karşınıza bir sipariş ekranı çıkacak.

Sipariş ekranında yer alan “Sipariş Ver” düğmesine tıkladığınızdaysa Metro 2033, ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize eklenmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir