Dead by Daylight’ın Silent Hill DLC’sinden Detaylar

Dead by Daylight’ın yeni Silent Hill paketine dair ilk detaylar ortaya çıktı. Paketle birlikte Pyramid Head ve Heather Mason gibi karakterler oyuna ekleniyor.

Dead by Daylight'ın Silent Hill DLC'sinden Detaylar
Dead by Daylight’ın Silent Hill DLC Detayları

Oyuna Cheryl (Silent Hill 3’teki görüntüsü nedeniyle Heather olarak da biliyoruz) ve Pyramid Head dâhil oluyor. Silent Hill serisinde gördüğümüz Midwich İlkokulu da yeni bir harita olarak oyundaki yerini alacak. Yeni harita, Silent Hill indirilebilir içeriğini satın alsa da almasa da bütün kullanıcılara açık olacak.

Oyunun geliştiricisi olan Behavior’dan oyun yöneticisi Mathieu Cote ve yaratıcı yönetmen Dave Richards, yeni ek paket hakkında konuştu. İlk olarak Pyramid Head’i ele alan ikili, karakterin oyunda ‘yargıç, jüri ve cellat’ olacağını, bir hayatta kalanı feda etmek için çok daha hızlı olabileceğini söyledi. Cheryl de lanet altında farklı özellikler kazanacak.

Harita her ne kadar oyun için yeniden tasarlanmış olsa da Silent Hill oyunlarını oynamış olanlara oldukça tanıdık gelecektir. Richard, Silent Hill üzerinde çalışmanın inanılmaz olduğunu ve pek çok ikonik mekân olsa da Midwich’te karar kıldıklarını ifade etti.