Clockwise, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

“Clockwise” isimli bir korku oyunu ücretsiz hale geldi.

Clockwise, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Clockwise Resimi

2017 yılında yayınlanan oyun, istenildiği takdirde Steam üzerinden de satın alınabiliyor. Clockwise, oldukça karanlık bir ortamda geçiyor. İçinde bulunduğunuz yer ilk etapta bir koridor gibi görünüyor olsa da sonradan burasının bir ev olduğunu anlıyorsunuz. Görsel ve işitsel efektleriyle gerilimi had safhaya çıkaracak oyunda yapmanız gereken şeyse, karşınıza çıkan bulmacaları çözerek içinde bulunduğunuz lanetli yerden kurtulmaya çalışmak.

Clockwise, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Clockwise Resimi

Indiegala‘nın ücretsiz olarak sunmaya başladığı korku oyununu rahatça oynayabilmek için, en az Windows 7 ile çalışan bir bilgisayara sahip olmalısınız. Ayrıca Intel Core i7 işlemci de DirectX sürümü 9.0 olan bir ekran kartına ihtiyaç duyuyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak geliştirici ekip, 16 GB RAM’in Clockwise için fazlasıyla yeterli olduğunu söylüyor.

Clockwise’a ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler
Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Contract with the Devil‘ın kampanya sayfasına erişin.
“Login” yazan bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
Kampanya sayfasına yeniden erişin.
Yeniden “Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” ibaresini görünce bu butona tıklayın.
Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
İlgili menüde Contract with the Devil‘ın olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.