Child of Light Ücretsiz Oldu

Ubisoft, Steam’de 68 TL karşılığında satlan Child of Light isimli bir oyunu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Bu kampanya kapsamında oyunseverler, Child of Light’ı 28 Mart’a kadar ücretsiz olarak oynayabilecekler.

2014 yılında piyasaya sürülen ve Steam kullanıcılarının “Çok Olumlu” olarak oyladıkları bu oyun, 28 Mart’a kadar ücretsiz olarak edinilebiliyor.

RPG türünde bir platform oyunu olan Child of Light ‘ta, Aurora’nın hikayesine eşlik edeceğiz. Bu hikayedeki amacımız bir yandan ayı diğer yandan da güneşi kurtarırken Aurora‘yı ailesine kavuşturmak. Karşınıza çıkan onlarca bölümde yapmanız gereken çok sayıda şey bulunuyor. Elbette bu süreçte karşınıza çıkan yaratıkları alt etmeniz de gerekecek. Oyun hem grafikleri hem de hikayesi ile pek çoğunuzu kendisine bağlayacak.

Child of Light’a ücretsiz olarak sahip olabilmeniz için yapmanız gerekenler

Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açın. Eğer zaten hali hazırda kullandığınız bir Ubisoft hesabınız var ise bu hesaba da giriş yapabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanın ve Child of Light‘ın ücretsiz olarak sunulduğu kampanya sayfasına erişin.
Yönlendirildiğiniz sayfada “PC” yazan bir butonun olduğunu göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
Kısa bir süre bekleyin. Bu bekleyişin ardından karşınıza, “Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi.” yazan bir uyarı çıkacak. Artık Child of Light‘ı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz demektir.
Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için “Uplay” isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Az önceki yorumun hemen altında zaten Uplay‘i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay’i indirin ve hesabınıza giriş yapın.
Uplay‘de bulunan kütüphaneyi kullanarak Light of Child‘ı indirin.
Oyunu 28 Mart’a kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir