Call of Duty Modern Warfare Yeni Haritası Duyuruldu

Geçtiğimiz günlerde 2. sezonu yayınlanan popüler FPS oyunu Call of Duty: Modern Warfare, en son güncellemeyle birlikte yeni bir haritaya daha kavuştu. Oyuncuların ikiye iki olarak savaşabilecekleri ‘Bazaar’ haritası, tecrübeli oyuncular için eğlenceli bir savaş deneyimi vadediyor.

Normal şartlar altında 2. sezonun ilk gününde oynanabilir olması planlanan yeni harita, bazı aksaklıklardan dolayı o zamanlarda yayımlanamadı. Nihayet oyuna eklenen bu savaş arenası, Activision’ın aktardıklarına göre Urzikstan topraklarında yer alıyor. Oyunda mevcut olan birçok haritadan daha küçük olan Bazaar, bu anlamda oyun becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için çok daha fazla sayıda yakın mücadele olanağı sunuyor.

Bununla birlikte yeni Gunfight modu haritası, tekrar canlanma aktif olmayacak şekilde oyuncuları 2’ye 2’lik karşılaşmalara yerleştirecek. Karşılaşmaya yerleştirilen oyunculardan 6 galibiyete ulaşan ilk takımsa maçı kazanacak ve zafere ulaşacak.

Yeni Bazaar haritasının yanı sıra Call of Duty: Modern Warfare oyuncularını bekleyen yeni etkinlikler de bulunuyor. Bu noktada oyuncular, 28 Şubat gününden itibaren aktif olacak şekilde bütün hafta sonu boyunca ‘iki kat XP’ elde edebilecekler. 28 Şubat’ta saat 19.00’da başlayacak olan Double XP etkinliğinin, Battle Pass ilerlemesi veya silahlar için geçerli olmayacağını da hatırlatalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir