Borderlands 3’ün İlk Hikaye DLC’sinin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Gearbox, geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen yeni oyunu Borderlands 3‘le ilgili açıklamalarda bulundu. Hikaye tabanlı ilk DLC’lerinin hazır olduğunu söyleyen ekip, bu DLC’nin 19 Aralık’ta erişilebilir olacağını açıkladı.

“Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot” olarak isimlendirilen bu DLC paketi, Borderlands 3 deneyiminize biraz daha heyecan katmaya hazırlanıyor.

Borderlands 3’ün geliştiricisi “Gearbox”, geçtiğimiz dönemlerde sık sık DLC konusuna değinmiş, oyun piyasaya sürüldükten sonra hikaye temelli DLC’lerin sunulacağını açıklamıştı. Verdiği sözü tutan Gearbox’ın yayınlayacağı ilk DLC olan Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot, 19 Aralık itibarıyla hizmete sunulacak.

Borderlands 3‘ün sunduğu DLC’ler, ayrı bir ürün olarak satın alınabiliyor. Ayrıca bu ve bunun gibi olacak 3 adet daha DLC’ye sahip olabilmeniz için oyunun “Super Deluxe Edition” sürümünü veya “Season Pass”ini de satın alabiliyorsunuz. Ancak bu DLC’ye sahip olsanız bile oynayamayabiliyorsunuz çünkü Gearbox, bu DLC’yi belirli koşullar altında sunuyor. Şöyle ki; bu DLC’yi oynayabilmeniz için oyundaki seviyenizin en az 13 olmalı ve ilk 5 bölümünün bitirilmiş olması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir