Batman’in Arkham Serisi ve LEGO Serisi Ücretsiz Oldu

Epic Games, bu hafta karşımıza 6 Batman oyunuyla çıkıyor. Batman’in Arkham serisi ve LEGO serisi, Epic Games ve Warner Bros. ortaklığı sonucunda ücretsiz oldu.

Epic Games ve Warner Bros., Batman oyunlarını sevenleri oldukça sevindirecek bir anlaşma yaptı ve tam 6 Batman oyunu ücretsiz halde dağıtmaya karar verdi.

Rocksteady tarafından geliştirilen Batman: Arkham serisinin Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Knight oyunlarının üçünü de ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Ayrıca Batman’in Travelller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman üçlemesinde yer alan LEGO Batman, LEGO Batman 2: DC Super Heroes ve LEGO Batman 3: Beyond Gotham oyunlarının üçünü de ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Batman: Arkham serisinin üç oyununu edinmek için bu bağlantıya, LEGO Batman üçlemesini edinmek için de bu bağlantıya tıklayın. Ardından karşınıza çıkan sayfada ‘Al’ seçeneğine basın.

Karşınıza çıkan sayfada sağ alt kısımda bulunan ‘Sipariş Ver’ seçeneğine basın. Siparişiniz başarıyla tamamlanacaktır. Oyunların gelip gelmediğini kütüphanenizde kontrol ettikten sonra bilgisayarınıza indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir