Assassin’s Creed Chronicles China Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Ubisoft, satış fiyatı 45,00 TL olan Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyunu kısa süreliğine ücretsiz olarak sundu. Oyun 15 Şubat’a kadar herhangi bir bedel ödemeden alınabilecek.

Assassin's Creed Chronicles China Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Assassin’s Creed Chronicles China Resimi

2015 yılında piyasaya sürülen ve oyuncuları 16. yüzyılın Çin’ine götüren oyun, suikastçılığın temeli olan gizliliği ön plana çıkarıyor. 2.5D yapıda olan oyun, grafikleri ve mekanikleri ile pek çok oyuncu tarafından bugün bile beğeniliyor.

Assassin’s Creed Chronicles: China‘nın belki de en önemli özelliği, en düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda bile çalışabiliyor oluşu. Bu bağlamda Intel Core i3-2105 işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı ile 4 GB gibi mütevazı seviyedeki bir depolama alanı, oyunu rahatlıkla oynatabilecek seviyede.

Assassin’s Creed Chronicles: China isimli oyun, Ubisoft‘un özel bir üçlemesinin ilk yapımı. Şirket, 2015 yılında Assassin’s Creed Chronicles: China‘yı piyasaya sürdükten bir yıl sonra, Assassin’s Creed Chronicles: India ve Assassin’s Creed Chronicles: Russia isimli oyunları da piyasaya sürdü.

Assassin’s Creed Chronicles: China’ya ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

Burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin.
“Get It for Free” yazan butona tıklayın.
Yönlendirildiğiniz sayfada Ubisoft hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Mevcutta bulunan Ubisoft hesabınıza giriş yapabilir ya da kendinize bir Ubisoft hesabı açabilirsiniz.
Hesaba giriş yaptıktan sonra yeniden bir yönlendirme yaşayacaksınız. Yönlendirmeden sonra sizlerden Ubisoft Connect isimli uygulamanız istenecek. Eğer bu uygulamayı daha önceden indirdi iseniz “Launch” ile başlayan ibareyi, indirmediyseniz de “Download” yazarak başlayan ibareye tıklayın.
Ubisoft Connect uygulaması açıldıktan sonra hesabınıza yeniden giriş yapın. Oyunun, Ubisoft kütüphanesine eklendiğini görebilirsiniz.