SteelSeries, Apex Pro’yu Tanıttı

Ünlü oyun ekipmanı üreticisi SteelSeries, hassasiyeti oyun ve gündelik kullanımlar için özelleştirilebilen yeni klavye modeli Apex Pro’yu tanıttı. Kullanıcıların kendi tercihlerine göre tuşların hassasiyetini ve hızını ayarlamaya imkan veren Apex Pro, haziran ayında yeni sahipleriyle buluşacak.

Bu modelin diğer klavyelere göre üstün özellikleri bulunuyor. Şöyle ki oyuncular özellikle de Counter Strike: Global Offensive ve PUBG gibi klavye işlevinin fazlasıyla önemli olduğu oyunlarda bu özellikten fazlasıyla yararlanacağa benziyorlar. Böylelikle oyuncular, oyun sırasında ve günlük kullanımlarında klavyelerinin tuş vuruş hassasiyetlerini değiştirebiliyorlar. Özel bir yay sistemine sahip olan SteelSeries Apex Pro, bu yay sistemi sayesinde tuşların vuruş derinliğini belirlenen değerlerde tutuyor. 0.4 milimetre ile 3.6 milimetre aralığında değişen değerlerin ayarlanabildiği Apex Pro sayesinde kullanıcılar, hem farklı işlemler için tek bir klavye kullanabilecekler hem de kendileri için en uygun olan tuş ayarlamalarını yapabilecekler.

SteelSeries’in haziran ayında piyasaya sürmeyi planladığı Apex Pro, SteelSeries’in orijinal internet sitesinden satın alınabilecek. Bu ürüne sahip olmak isteyen oyuncular, SteelSeries’e 200 dolar (yaklaşık 1.200 TL + vergiler) ödemek zorunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir