SSD XPG SPECTRIX S40G RGB Tanıtıldı

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA® Technology, yeni XPG SPECTRIX S40G RGB SSD modelini oyunseverlerin beğenisine sundu.

Saniyede 3500MB okuma ve 3000 MB yazma hızı sunabilen S40G, daima yüksek performans vermesini sağlayan teknolojileri ve kişiselleştirilebilir RGB aydınlatmasıyla yüksek performansı ve göz alıcı görünümü bir arada isteyen kullanıcıların tercihi olacak.

Kullanıcılara yüksek performans sunmak için NVMe standardını destekleyen XPG S40G, kullandığı PCIe Gen3x4 arabirimi sayesinde kullanıcılarına istikrarlı biçimde saniyede 3500MB okuma ve 3000MB yazma hızı verebiliyor.* Yeni nesil 3D Flash bellek birimleriyle donatılan SSD, kapasite, verimlilik ve dayanıklılık konularında büyük ilerleme vadediyor. Intel ve AMD platformlarıyla tam uyumlu çalışan S40G, oyuncular, kendi sistemini oluşturmak isteyen kullanıcılar, overclock meraklıları ile yüksek veri aktarım ve işleme hızlarına ihtiyaç duyan profesyoneller için ideal bir ürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir