Razer Panthera Evo Piyasaya Sunuldu

Razer ve FCG, hassasiyet, dayanıklılık ve bireysellik üzerine daha fazla odaklanarak en çok satan Panthera arcade çubuğunu geliştirmek için güçlerini birleştiriyor.

Razer ™, oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası, Evo 2018’de duyurulan Razer Panthera Evo’yu piyasaya sundu. Razer Panthera Evo, Razer ailesine, Dövüş Oyunu Topluluğu’nu (FGC) destekleyen yüksek kaliteli arcade tarzı kontrolörlere en yeni ilavesi oldu.

Razer ortak kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, “Hayranlar, Razo Panthera Evo için bu yılın başlarında Evo’daki prototip formundaki ilk çıkışından bu yana heyecanlandılar ve şimdi de bekletme sona erdi” dedi. “Bu yeni nesil arcade stick, profesyonel dövüş oyunu sporcuları ve meraklıları ile hemfikir olan hassasiyet, tutarlılık ve sınıfının en iyisi performansa odaklanıyor.”

Razer Panthera Evo, en çok satan Razer Panthera arcade çubuğunun bir evrimidir. Geliştirilmiş çubuk, Razer’in Xian Ho Kun ve Kenny Omega dahil olmak üzere dünyanın en iyi sporcularının ve topluluk akıllarının bazılarının rekabetçi kullanımı için titizlikle test edildi ve ayarlandı.

Fiyat: 199.99$/ 199.99€

Satışa Çıkış:
Razer.com – Satışta
Worldwide – Kasım 2018

Ürün Özellikleri:

· Razer™ Mechanical Switches tuşları

· Geliştirilmiş tasarım, estetik ve fonksiyonel özelleştirme seçenekleri

· PS4 için 3.5 mm analog kulaklık seti

· 8-tuşlu Vewlix tarza dizilim & Sanwa™ kol

· 3 m sert örgü kalbo ve kablo yönetimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir