ASUS, ROG Strix, Dual ve Phoenix GeForce GTX 1650 Ekran Kartlarını Duyurdu

ASUS, ROG Strix, Dual ve Phoenix serilerine yeni bir ürün ekleyerek GeForce GTX 1650 grafik kartlarını duyurdu. GeForce GTX 1650 GPU’ya sahip yeni grafik kartları, AAA oyunlarda 1080p çözünürlükte yüksek performans sağlamak için Turing mimarisinin etkileyici performansından yararlanıyor.

Kullanıcılara GPU Tweak yazılımı ile performans üzerinde tam kontrol sağlayan ROG Strix ekran kartları, gelişmiş Wing-blade fan tasarımı ve DirectCU II teknolojisine sahip büyük soğutucusuyla yüksek performanslı oyun tecrübesi yaşamaya imkân tanıyor. ROG Strix ayrıca, güvenilirliği artıran otomatik bir üretim süreci olan Auto-Extreme Technology ile monte edilmiş üst düzey bileşenlere sahip olmasıyla göze çarpıyor. ROG Strix GeForce GTX 1650 eski bilgisayarını yükseltmek ya da yeni bir bilgisayar kurmak isteyenler için en son nesil grafik performansı sunuyor.

ASUS ROG Strix GeForce GTX 1650 1679 TL, ASUS Dual GeForce GTX 1650 1449 TL, ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 ise 1299 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla raflardaki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir