Apple Watch Series 4 Duyuruldu

Apple düzenlediği etkinlikte hem Yeni iPhone Modelleri’ni duyurdu hem de Apple Watch Series 4‘ü tanıttı.

Hem FDA onaylı hem de Amerikan Kalp Birliği’nin detaylı testlerinden başarıyla geçen bu yeni nesil akıllı saat türlü türlü EKG ölçümü yapabiliyor. Üstelik de bunları oldukça sağlıklı bir şekilde yapıyor ve sonuçlarınızı da düzenli şekilde takip ediyor.

Bir de bu sonuçları PDF halinde sunuyor ve doktorunuzun işini kolaylaştırıyor. Sizin kalp ve damar sağlığınızı oldukça üst seviyede takip etmenize olanak sağlıyor.

Apple Watch ayrıca düşme algılama özelliğine de sahip, yeni ivmeölçer ve jiroskop sayesinde yalnızca düştüğünüzü değil, nasıl düştüğünüzü de tespit edebiliyor.

Böyle bir durumda 60 saniye boyunca tepki vermezseniz saatiniz acil durum araması yapıyor. Özellikle yaşlılarımız için oldukça faydalı olacak bir özellik gibi bu.

Series 4 için iki farklı saat duyuruldu. Bunlardan biri 40mm, diğeriyse 44mm ve her iki saatin ebatı da kendincen önce gelen Apple Watch‘ları solluyor. Ekran artık saatin en kenar kısımlarına kadar uzanıyor ve daha da ince. Saatin hoparlörü de öncekilerden yaklaşık olarak %50 daha sesli ve kaliteli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir