For Honor

HER VURUŞU HİSSEDİN…

Kılıçla yaşayan
Tarihin birbirleriyle yüzleşen en ikonik savaşçıları olarak savaş meydanlarının kanlı vahşetine tanık olun. Çevik Chosen, vahşi Warborn ya da Lejyon’ların cesur şövalyeleri arasında seçim yapın ve toprak elde etmek ve zafer kazanmak için savaşın.

Düşmanlarınızı dize getirmek için kurnaz stratejiler ile acımasız yakın dövüş yeteneklerini takım oyunuyla birleştirin. For Honor‘ın yenilikçi “Art of Battle” sistemi size tüm vuruşların, tüm darbelerin ve her silahın ağırlığını hissetmenize olanak sağlar.

Kendi savaşçı imajınızı oluşturmak için karakterlerinizi özelleştirin. Silahlar ve zırhlar neredeyse sınırsız kombinasyonlarla tamamen özelleştirilebilirler.

Savaş Sanatı
Savurma, bloklama, saplama ve savuşturma için tasarlanmış olan ve size tam kontrol veren eşsiz bir savaş sisteminde ustalaşın. For Honor’ın ‘Savaş Sanatı’ sistemi sadece hasar vermek ve gelen darbeleri savuşturmak değil bastığınız noktaya göre özel hareketi de tartar, gelen saldırılara karşılık verme yeteneğinizi belirler, açık noktaları gösterir veya gelen saldırılardan kaçmanızı sağlar.

Karşılaşmalar sadece gücü değil yeteneği, dikkati, zamanlamayı ve her hareketin sonuca ulaşmasını teste tabi tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir