Shooty Fruity

Sadece bir VR kulaklığı ve hareket kontrolü ile mümkün olan Shooty Fruity, VR süpermarketini sürükleyici bir iş simülasyonuyla birleştiriyor, üst düzey çoklu görev oyununda yerel süpermarkete bir daha aynı şekilde bakmayacağınızı garanti ediyor. Tarama! Ateş etme! Tekrar et!

Mağazanızı mutant meyvenin saldırısından korumak için silahlar çekerken işinizi yapın!

Şiddetli sulu çatışmalarda dövüşün, müthiş silahlarınızı rampa meyvelerinin sürüsüne boşaltın. Sadece alışverişi taramayı unutma! Sükunetle tatlı dövüş sıcağında süpermarket memuru olarak çeşitli görevlerinizi yerine getirerek silahlı bir çok görevli olduğunuzu kanıtlayın.

Lezzetli ölümcül meyvenin bir orgy’sini savuştururken farklı senaryolar ve zorluklarla dolu bir kariyerle çalışın. Asgari ücretli bir savaşçı için hiçbir görev çok tehlikeli değil, patlayan ananas ordusunun ateşi altındayken, kasadaki ürünleri taramak da dahil.

Bir insan karıştırıcı ol! Kendinizi askeri silahlarla dolu silahlar ve tabancalar, av tüfeği ve bombaatarlar dahil olmak üzere, patlayan bombalar gibi askeri dereceli bir cephanelik taşıyın. Giderek saçma balistiklere erişim sağlayın ve yüklerinizi karpuz-kariyer kariyeriniz boyunca özelleştirin.

Hamur parçaları içine ateş için kısır ve iğrenç meyve ton. Yüksek oktanlı mermiyi yuvarlak, yuvarlak gövdelerinin içine boşaltın. Daha sonra, bu yeterli olmadığında, diğer sulu şekillerde onları toz haline getirmek için gülünç güçler kullanın.

Sadece sanal gerçeklik için yapılmayan tamamen marka-parlak-yeni “çek ve servis” çoklu görev oyun, sadece bir VR kulaklık, iki hareket kontrolörleri ve isteğe bağlı bir süpermarket tabard kullanarak mümkündür. İşin geleceği gibi, ama tam burada ve şimdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir